AMBALAJLAR

Bütün ihtiyaçları karşılayacak kaliteli karton tabaklar

Kese Kağıtları

Yıllardır alışverişlerde, pastaneler de, börekçilerde ve manavlarda insanların elinde taşıdığı o paketlerin adıdır kese kağıdı… Bunun dışında fast food, evlere servis ve hediyelik eşya sektöründe yaygın bir şekilde kullanılır. Hem görüntüleri hem de sağlam olmaları nedeniyle tercih sebebi arasında yer alırlar. Börekçiler önce kese kağıdına poğaçaları koyarlar, ardından plastik poşete; böylece müşterilerde hijyen hissi oluşur.  Sizde baskılı kese kağıdı üretimi yaptırmak istiyorsanız, en doğru adrestesiniz. Kaliteli baskı ve dayanıklı kese kağıtlarını beğeninize sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Kese kağıtlarının önemi;

  • Nem ve yağ tutma açısından büyük önem taşırlar.
  • Ürünlerin taze kalmasını sağlar.
  • Kese kağıtları çeşitli ebatlarda üretilerek farklı tüketim alanları için kullanılır.
  • Ergonomik ve pratik kullanım özelliği
  • Firmanızın reklamını diğer mecralara göre daha ucuz bir şekilde yapabilmenize olanak sağlar.

Kağıt Çantalar

Kağıt poşette baskısız, sade ve şık tasarım arayan ancak uygun fiyatlı ve ekonomik olmasını da talep eden işletmelerin sıklıkla tercih ettiği baskısız düz saplı kağıt poşet ürününü sizlerle buluşturuyoruz. Ağırlıklı olarak giyim sektörünün gözdesi kağıt poşetler 2019 Ocak itibari ile yürürlüğe giren plastik poşetlerin kullanımlarının ücretli olması ile daha çok tercih edilmeye başlandı.

Birçok farklı sektörde kendine yer edinen baskısız burgu saplı kağıt poşet çanta plastik poşetlere göre daha fazla doğa dostu olmasının yanı sıra işletmelerin müşterilerine ücretsiz olarak verebilmelerine de olanak sağlıyor. Bu sayede daha iyi bir müşteri deneyimi sunulabiliyor.

Sitemiz üzerinden Baskısız Düz Saplı Kağıt Poşet Çantayı beyaz ve esmer kraft olarak iki farklı kağıt türünden sipariş verebilirsiniz. İki farklı renk ve tek boyut olarak satışa sunduğumuz ürünü beyaz ya da kraft renkte temin edebilirsiniz. Baskısız bir ürün olduğu için herhangi bir tasarım yüklemeden size uygun boyut, kağıt rengi ve kağıt türünü seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Özellikle şık görünümü ile de tercih edilen düz saplı bu ürünümüzde müşterilerinize en iyi deneyimi sunabilirsiniz.

Karton Çantalar

Karton çanta marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.

Karton çantalar genelde insanlar arasında karton poşet veya kağıt çanta olarak da bilinir. İnsanlarda karton çanta hediye eden markalardan alışveriş yapma ve bu çantaları günlük hayatlarında kullanma eğilimleri vardır. Bu eğilimi avantajınıza kullanabilirseniz hem rakiplerinizin önüne geçmiş hem de yeni müşterilere ulaşacak bir pazarlama stratejisi yürütmüş olursunuz.

Müşterilerinize promosyon olarak vereceğiniz karton çantaların kalitesi pazarlama kampanyanız için büyük önem arz eder. Kalitesiz basılmış karton çantalar beklentilerinizi karşılamayabilir. Suracup matbaa avantajları ile size kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet verir.

 

Gıda Sarım Kağıtları

Gıda ile uyumlu yağlı ambalaj kağıdı.

Sarım kağıdı olarak da bilinen beyaz sülfit ambalaj kağıdıgıdaların el değmeden taşınması için kare ya da dikdörtgen şeklidne üretilmektedir.

Daha fazla ürünlerimizle tanışmak için yeni www.surapack.com ve www.mertpack.com web sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz