Döner Kutuları

Türkler’in dünya’ya gastronomi alanında ki en büyük katkılarından birisi şüphesiz ki döner’dir. Sunumu içinde bizim söz sahibi olmamız tabii ki kaçınılmaz.

Döner Box içerisi patates kızartması ile doldurulup üstüne döner konulur ve çeşitli özel soslarla servis edilir. Fast food bir ürün olmasının yanında markalaşmaya yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Kutularınıza istediğiniz gibi özel tasarımlarınızı basabiliriz.

Döner Box üretim mantığı, karton salata kasesi, çorba kasesi ve karton bardaklarla benzerlik göstermektedir. Sadece kapağı da kartondan kilitli olacak şekilde kesimi yapılır. Böylelikle ekstra bir kapağa ihtiyaç duyulmadan servis edilebilir.

Karton Kovalar

Bu Alanın Yazısı Henüz Hazırlanıyor, Lütfen Daha Sonra Tekrar Ziyaret Edin.

Hamburger Kutuları

Hamburgerler genellikle yanında patates,içecek,turşu gibi menüler ile servis edilmektedir. Ürettiğimiz kutularda hamburgerin yanına bu tür ikramlarınızı bir bütün halinde sunarken kaliteli bir kutu sizinle müşteriniz aranızda ki iletişimi sağlayacak. Ürünlerinizi daha sıcak gönderirken, ekstra bir araca ihtiyacı olmadan ( gazete kağıdı, tepsi vs) tüketimini sağlayan müşteriniz, sizden memnun kalacaktır.

Dünya genelinde en çok tercih edilen fast food ürünü hamburgerdir. Peki hamburger satan işletmeciler kendilerini bu konuda ne kadar geliştiriyor? Plastik veya kese içinde servis etmeye devam mı ediyor?

Günümüzde pek çok işletme hamburger satışı yapmaktadır. Yapmanız gereken kendinizi diğerlerinden ayırmak. Bunun için de tabi ki öncelikle ürünlerinizin kaliteli ve lezzetli olması gerekiyor. Tamamlayıcı olarak da kullanmanız gereken servis ürünleriniz müşterilerinize bu ürünün ne kadar değerli olduğunu hissettirecek

Patates Kızartması Kutuları

Bu Alanın Yazısı Henüz Hazırlanıyor, Lütfen Daha Sonra Tekrar Ziyaret Edin.

Çorba Kaseleri

Size özel hazırladığımız baskılı çorba kaselerinde yüksek karton gramajları ve baskı kalitesi ile hem görsellik, hem dayanıklılık ilkesini ön planda tutmaktayız.

İsteğinize göre boyutunu ve baskı adedini seçebilirsiniz. Kurumsal kimlik kazanmanız için en ufak detayların müşteri üzerinde oldukça fazla önemi vardır. Üzerinde marka, logo, adres vb. unsurların yer alacağı estetik ve yaratıcı bir tasarımı size özel olarak hazırlayabiliriz.

  • %100 Doğa dostu.
  • Pratik ve kullanışı
  • Yüksek derecedeki sıcaklığa karşı dayanıklıdır.
  • Yapılan baskıda kullanılan malzemeler kesinlikle ürün içerisindeki gıdaya temas edecek ve insan sağlığını tehdit edecek türden değildir.
  • Kullan at özelliği ile hem pratiklik hem de hijyen sağlar.
  • Karton çorba kaseleri, sızdırmaz ve koku yapmaz.

Salata Kaseleri

Bu Alanın Yazısı Henüz Hazırlanıyor, Lütfen Daha Sonra Tekrar Ziyaret Edin.

Dondurma Kaseleri

Yılın 12 ayı tüketilen, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez lezzeti dondurmanın tüketime esnasında kullanılan külahın alternatifi olarak üretilen karton dondurma kaseleri ile hem sağlıklı bir şekilde sunumunu yapabilir hemde kase üzerine bastıracağınız logonuz ile reklamınızı zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Dondurma kaselerinde kullanılan tüm ham madde ürünler sağlık testlerinden geçmiştir.

Mısır Kovaları

Bu Alanın Yazısı Henüz Hazırlanıyor, Lütfen Daha Sonra Tekrar Ziyaret Edin.