Soğuk İçecek Bardakları

Hem kış hem de yaz aylarında tüketilen soğuk içeceklerin özellikle yaz aylarında satışları artmaktadır. Bu nedenle soğuk içecek tüketiminde konforlu ve pratik olması açısından sıklıkla tercih edilen karton bardak özellikle restoran ve cafeler tarafından kullanılmaktadır.

Fast food restoranlarının kola gibi içecekleri servis etmek için kullandıkları ürünün aynısıdır. Bu nedenle fuar, etkinlik ve ofis kullanımına da uygun olan karton bardak ürünümüz kullanılan kapak sayesinde paket servislerinde de tercih edilmektedir. Paket servisi dışında kullanım konforu sağlayan kapak paket servisi dışında da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Her türden işletmenin kullanımına uygun olarak tasarlanan karton bardak ürünümüzü özel tasarım gerektirmeden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kapaksız da alabileceğiniz karton bardakları kapaklı olarak da sipariş verebilirsiniz, ancak kapak ayrı olarak satılmamaktadır. Özel tasarımlı karton bardak ihtiyaçlarınız için karton bardaklar kategorimizi ziyaret ederek daha farklı modelleri de inceleyebilirsiniz.

Sıcak İçecek Bardakları

Karton bardaklar, gıda sektöründe hizmet veren cafelerde, kahve dükkanları ve büfelerde, ulaştırma sektöründe hizmet veren hava yolu, otobüs, tren, vapur vb. şirketlerde ve kalabalık ofislerde sıklıkla tercih edilen matbaa ürünleri arasındadır.

Karton bardaklar tek kullanımlık oldukları için oldukça pratiktirler ve zamandan kazandırırlar. Son yıllarda baskılı karton bardak kullanımları oldukça artmıştır, özellikle kahve satan kafeler karton bardakları reklam ve tanıtım amaçlı kullanmaktadırlar. Sokaklarda, caddelerde ellerinde karton bardaklarla kahve, çay vb. içecekleri tüketen kişiler sıklıkla karşımıza çıkıyor ve karton bardakların üzerinde yer alan marka logoları kolayca dikkatimizi çekiyor. Logo baskılı karton bardaklar hedef kitleyi arttırarak marka bilinirliliğine yadsınamaz bir katkı sağlıyorlar.

Karton bardak baskı promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Müşterilerine üzerinde kendi logolarının basılı olduğu karton bardakları hediye eden şirketler, bir yandan müşteri memnuniyetini arttırırken bir yandan da marka bilinirliklerini arttırırlar.

Double Wall Bardaklar

Sıcak içeceklerin paket olarak servis edilmesi ve paket olarak müşterilere ulaştırılmasına olanak sağlayan karton bardak giderek daha yaygın olarak cafe ve restoranlar tarafından tercih edilmektedir. Ofislerde de sıklıkla kullanılan karton bardaklarda sıcak içecek tüketimi zaman zaman zor olabilmektedir. Bu nedenle konforlu şekilde tutulmasına olanak sağlayan karton bardak tutacağı gibi ürünler tercih edilirken tek başına bu konforu sunan double wall karton bardaklar da tercih edilmeye başlanmıştır.

Hem kalın yapısı hem de prestijli duruşu ile double wall karton bardak arada bulunan hava boşluklu çift karton yapısı ile sıcak içecekler tüketilirken karton bardağı tutacağı olmadan da tüketiciye konfor sunmaktadır. 8 ve 14 oz olarak 2 farklı boyuttan birini tercih edebilirsiniz. Tasarımlı olarak üretilebilen double wall karton bardağın kapağında tasarım yoktur.

Baskılı double wall karton bardak promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Müşterilerine üzerinde kendi logolarının basılı olduğu karton bardakları hediye eden şirketler, bir yandan müşteri memnuniyetini arttırırken bir yandan da marka bilinirliklerini arttırırlar.

Embosy Bardaklar

Bu Alanın Yazısı Henüz Hazırlanıyor, Lütfen Daha Sonra Tekrar Ziyaret Edin.

Ripple Bardaklar

Bu Alanın Yazısı Henüz Hazırlanıyor, Lütfen Daha Sonra Tekrar Ziyaret Edin.

Fog Bardaklar

Bu Alanın Yazısı Henüz Hazırlanıyor, Lütfen Daha Sonra Tekrar Ziyaret Edin.